Ponúkame ucelený systém jedinečných odborov čínskej a prírodnej medicíny

  • Tradičná čínska medicína kompatibilná s učebnými osnovami univerzity GUANG MING Peking
  • Diagnostika z pulzu, jazyka,  moxovanie, bankovanie, a mnoho iných manuálnych techník
  • Iridológia – diagnostika z očnej dúhovky
  • Naše bylinky a recepty z pohľadu čínskej medicíny – ako jediní v Čechách a na Slovensku!
  • Fytoterapia tradičnej čínskej medicíny, dietetika,
  • Pulzová diagnostika podľa 5 elementov, konštitučné predispozície a psychologické aspekty podľa klasickej taoistickej astrológie.
  • Rozvoj osobnosti ,  štúdium prirodzených schopností rozvíjať svoje talenty, bystrenie intuície a zmyslov, rozvíjanie mentálnych a spirituálnych daností jednotlivca.
  • Kultivácia energií, ozdravné cvičenia.

Náš tým lektorov:

RENÁTA OZORÁKOVÁ Mám 52 rokov. Mám rada tvorivosť a kreativitu.  Mojimi záujmami je naturopatia, ale aj poézia, umenie a spiritualita.Študovala som tradičnú čínsku farmakológiu u  odborníkov z Číny , z Ruska, Izraela, Francúzska,  a samozrejme Česka a Slovenska.        Po stáži v Číne som začala pomáhať ľuďom nadobúdať rovnováhu tela, mysle a ducha ako praktik TCM. Pokračovala som vo vzdelávaní  v oblasti spirituálneho rozvoja a tao astrológie.

ERIKA ZELNÍKOVÁ Volám sa Erika Zelníková, mám 42 rokov. Som lekárka – internistka. Od malička bolo mojím snom liečiť a pomáhať druhým a hlavne chorým ľudom. Môj sen sa stal skutočnosťou a dnes stojím pri chorých či rôzne trpiacich ľuďoch. Od malička som vnímala duchovný svet ako inú dimenziu, videla som – svetielka, dušičky – veci, ktoré bežné deti nevidia a nepočujú. Od 17 rokov som začala rozširovať svoje poznanie duchovna, cez otca, ktorý mal zdravotné problémy a stále som ho sprevádzala na jeho cestách za zdravím. Boli to rôzne návštevy ľudí, ktorí pracovali s energiami a bylinkami alebo kyvadlom. Bol to začiatok môjho vzdelávania, ktoré pokračuje stále, pretože ako lekár vnímam, že západná medicína má veľmi obmedzené hranice a vníma len jednotlivé časti človeka, nevníma ho ako celok.Vnímam každú jednu bytosť ako jeden úžasný celok, ktorý má svoje poslanie a úlohu.

Jiří Řešátko (1970)

V súčasnej dobe sa venuje intenzívne pedagogickej činnosti a organizácii vzdelávania.Jeho súkromná prax je založená na znalostiach ktoré získal štúdiom Pekingskej univerzity tradičného čínskeho lekárstva Guangming.

Vo svojej práci sa snaží prepájať osvedčené metódy tradičnej čínskej medicíny v spojení s modernými prostriedkami.Je špecialistom na diagnostiku z očnej dúhovky.

 

Peter Debnár (1965)

Podľa čínskeho kalendára drevený had. Absolvoval som štvorročné štúdium akupunktúry v Prahe (2010/2014) a 2 roky štúdia MEDICAL QI GONG v Prahe (2015/2017). Cvičeniu sa venujem denne a to mi prináša vnútorné uspokojenie, príjemný pocit a regeneráciu na úrovni fyzickej aj psychickej.